Україна вперше в історії здобула понад 100 медалей на Дефлімпіаді

Україна вперше в історії здобула понад 100 медалей на Дефлімпіаді Дефлімпіада триватиме до 15 травня © Суспильне
Українцям немає рівних на Іграх.

Україна вперше в історії здобула більше 100 медалей на Дефлімпіаді, повідомляє suspilne.media.

У дев'ятий день змагання українські спортсмени здобули 14 медалей, що дозволило перетнути позначку у 100 виграних нагород - тепер у нашої збірної 103 нагороди.

Зазначимо, що попередній рекорд українців було встановлено у 2017 році, коли збірна виграла 99 нагород.

Україна продовжує лідирувати у загальному медальному заліку змагань – українці вибороли 47 золотих, 29 срібних та 27 бронзових нагород.

Топ-5 медального заліку

1. Україна – 47+29+27 (103)

2. США – 18+5+18 (41)

3. Японія – 12+8+10 (30)

4. Республіка Корея – 8+13+12 (33)

5. Іран – 8+7+10 (25)

Дефлімпіада – змагання серед людей із порушенням слуху. Україну у Бразилії представляють 170 спортсменів у 16 видах спорту.

Раніше повідомлялося про те, що збірна України вперше здобула медаль чемпіонату Європи з керлінгу.