Важкоатлетка Марущак принесла Україні чергове золото на чемпіонаті Європи в Москві

Важкоатлетка Марущак принесла Україні чергове золото на чемпіонаті Європи в Москві Українка Марущак завоювала золото в двоборстві © Факты
Спортсменка перемогла у ваговій категорії до 81 кг.

Українська важкоатлетка Аліна Марущак завоювала золото чемпіонату Європи, який проходить у Москві, передає Tribuna.com.

Українка стала найкращою у вазі до 81 кг. Вона показала найкращий результат у ривку - 109 кг, а в поштовху взяла 127 кг, що за сумою двоборства принесло Марущак золоту медаль.

1. Аліна Марущак (Україна) - 236 кг (109 + 127)

2. Жоель Найо-Кечанке (Франція) - 231 кг (100 + 131)

3. Ліана Гуюрджан (Вірменія) - 227 кг (98 + 129)

У цьому році українки успішно виступають на континентальній першості - вони добули перші медалі для української жіночої важкої атлетики з 2016 року, коли чемпіонкою Європи у вазі до 75 кг стала Ірина Деха.

У командному медальному заліку збірна України посідає друге місце слідом за Болгарією.

Раніше абсолютною чемпіонкою ЧЄ в Москві стала українка Каміла Конотоп.