Ван Леувен прокоментував неймовірну перемогу "Шахтаря" над "Антверпеном"

Ван Леувен прокоментував неймовірну перемогу © ФК Шахтер
Команда нідерландця перемогла у божевільному матчі.

Головний тренер "Шахтаря" Патрік Ван Леувен прокоментував перемогу над "Антверпеном" у Лізі чемпіонів.

"Насамперед зазначу, що ми граємо тут не лише для місцевої публіки, а й для вболівальників, які були сьогодні на трибунах, для всіх тих людей, які перебувають зараз в Україні та дивилися гру на телебаченні. Тому ми розуміли, що маємо перемогти у цій грі насамперед для них, бо вони нас підтримують усіма силами.

І також невеликі зміни, проведені в тактиці, призвели до голів та позитивного результату у другому таймі. Із самого початку чекали від них трохи іншої гри, але вони показали таку тактику, відповідно ми маємо змінити власний підхід. У перерві ми використали не лише ментальний аспект, а й тактичний – і це дало нам добрий результат", - сказав ван Леувен.

"Шахтар" у матчі 2-го туру групового етапу ЛЧ обіграв на виїзді бельгійський "Антверпен" з рахунком 3:2, програючи в ході зустрічі 0:2.

"Шахтар" здобув першу перемогу у групі H після стартової поразки від "Порту" (1:3). Наступний матч у ЛЧ чемпіон України проведе на виїзді проти "Барселони" 25 жовтня.

Раніше капітан "Шахтаря" розповів, що допомогло переламати перебіг матчу з "Антверпеном".