Українські лижники провалилися у кваліфікації спринту на Олімпіаді в Сочі

Українські лижники провалилися у кваліфікації спринту на Олімпіаді в Сочі Руслан Перехода посів 50 місце у кваліфікації © litva-tour.eu
Ні у чоловічій, ні в жіночій кваліфікації лижного спринту українці не зуміли пройти до наступного раунду змагань.

Українські лижники провалилися вже на старті кваліфікації спринтерських перегонів. У чвертьфіналі всі п'ятеро представників збірної України вилетіли зі змагань.

У жіночих перегонах Марина Анцибор пройшла дистанцію за 2.40,55 хвилини і в підсумку відстала від лідера норвежки Майкен Касперсен Фалли на 8,48 секунди, зайнявши 34-те місце. Для потрапляння у топ-30 і виходу у чвертьфінал їй не вистачило три десятих секунди. Катерина Сердюк фінішувала з 45-м часом (відставання 12,5 сек), Марина Лісогор - з 58-м (21,15). Всього у кваліфікаційних перегонах взяли участь 67 спортсменок.

У чоловіків становище було ще гіршим: Руслан Перехода відстав від переможця чвертьфіналу норвежця Ула-Вігенн Хаттестада на 15,26 секунд (50-й результат), а Олексій Красовський і зовсім більш ніж на хвилину - 1.06,73 - це п'яте місце з кінця серед усіх учасників. Гірше проїхали 1,5-кілометрову дистанцію лише представники таких "лижних" держав як Австралія, Чилі і Боснія.

Нагадаємо, раніше українські лижники взяли участь у скіатлоні - у жінок в перегонах 7,5+7,5 км взяли участь Валентина Шевченко, Марина Анцибор, Катерина Григоренко та Тетяна Антипенко. Найкращий результат показала 38-річна Шевченко - 27-ме місце. !zn