Українки Давідова і Щіпкова виграли турнір з пляжного волейболу в Москві

Українки Давідова і Щіпкова виграли турнір з пляжного волейболу в Москві Українки стали першими в Москві
Запорізькі волейболістки обіграли ряд російських команд.

У Москві відбувся 1-й етап чемпіонату EEVZA з пляжного волейболу, на якому виступили кращі українські колективи - чотири чоловічих і один жіночий.

Першу міжнародну нагороду в сезоні Україні принесли Валентина Давідова та Євгенія Щіпкова, які пройшли всю дистанцію без поразок і стали чемпіонками. В 1/8 фіналу, чвертьфіналі, півфіналі та фіналі суперницями пари із Запоріжжя були виключно росіянки. До вирішального поєдинку український дует не віддав суперницям жодного сету.

У фіналі росіянки Макрогузова і Мотріч зуміли виграти першу партію (21:19), після чого другий сет був за українками (21:18). На тай-брейку Давідова і Щіпкова оформили підсумкову перемогу - 15:12.

Варто відзначити, що чоловічі команди не зуміли зайняти призові місця, а кращим результатом став п'ятий рядок дуетів Дьонін-Попов і Плотницький-Ковальов.