Україна вперше в історії залишилася без медалей на ЧС з легкої атлетики в приміщенні

Україна вперше в історії залишилася без медалей на ЧС з легкої атлетики в приміщенні Українці не зуміли зачепитися за медалі у Бірмінгемі © ФЛАУ
Українські легкоатлети невдало виступили в Англії.

Вчора, 4 березня, закінчився чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні, який проходив в англійському Бірмінгемі.

Від України було заявлено 18 легкоатлетів, але через проблеми з візою бігуна Євгена Гуцола, на змаганнях брали участь лише 15 українців (Гуцол повинен був представляти Україну в чоловічій естафеті 4х400).

Найкращим результатом України на чемпіонаті світу стало 4-е місце жіночої команди в естафеті 4х400.

Головна українська надія на медаль Юлія Левченко зайняла 5-е місце в стрибках у висоту, а Ірина Геращенко стала 8-ю.

У чоловіків Олексій Касьянов достроково завершив виступи у семиборстві через травму.

Таким чином, вперше в історії Україна повернулася з чемпіонату світу в закритих приміщеннях без медалей.

Нагадаємо, що на минулому чемпіонаті світу у закритому приміщенні, який проходив у 2016-му році в американському Портленді, Україна завоювала три нагороди ("срібло" і "бронзу" в жіночому п'ятиборстві та "срібло" у чоловічому семиборстві).

Раніше українські легкоатлетки завоювали три медалі на міжнародному турнірі в Польщі.