Україна програла Польщі на Кубку Девіса

Україна програла Польщі на Кубку Девіса Стаховський команду не врятував © btu.org.ua
У вирішальний день протистояння у польському Щецині Сергій Стаховський відновити рівновагу в рахунку не зумів.

В Щецині завершилося протистояння тенісних збірних Польщі та України в рамках другого раунду Кубка Девіса у Першій групі Євро-Африканської зони. Сьогодні, 19 липня, відбудуться два матчі, але полякам для підсумкової перемоги вистачило одного.

Суперником українця Сергія Стаховського у четвертому поєдинку збірних став Єжи Янович. Поляк виграв перші два сети з рахунком 6:1 і 7:6 (3), після чого Стаховський взяв третю партію - 6:3. У вирішальному сеті Янович оформив підсумкову перемогу- 6:1, 7:6 (3), 3:6, 6:3.

Матч тривав 2 години 37 хвилин, Стаховський зробив 11 ейсів, допустив три подвійні помилки і виграв 57% м'ячів на першій подачі. Відсоток Яновича в даному компоненті - 65. При цьому поляк зробив 16 ейсів.

Таким чином, рахунок поєдинку став 3:1 на користь збірної Польщі, а останній матч між Олександром Долгополовим і Міхалом Пшисежни ні на що не вплине. Поляки отримали путівку в плей-офф Світової групи.