Україна фінішувала у топ-10 медального заліку юнацької Олімпіади

Україна фінішувала у топ-10 медального заліку юнацької Олімпіади Українці завоювали 18 медалей © iSport.ua
Ігри пройшли з 6 по 18 жовтня 2018 року.

В аргентинському Буенос-Айресі завершилися треті літні юнацькі Олімпійські ігри.

Олімпійська команда України здобула 5 золотих, 7 срібних і 6 бронзових медалей, зайнявши 10-е місце в загальнокомандному заліку. Відзначимо, що всього було розіграно 241 комплект медалей.

Виграла медальний залік змагань збірна Росії, спортсмени якої вибороли 59 медалей (29 золотих, 18 срібних і 12 бронзових).

На другому місці розташувалися спортсмени з Китаю, які завоювали 18 золотих, 9 срібних і 9 бронзових нагород. Замкнули трійку японці, в активі яких 15 золотих, 12 срібних і 12 бронзових медалей.