Українці виграли медалі на другому поспіль етапі Кубка світу з лижної акробатики

Українці виграли медалі на другому поспіль етапі Кубка світу з лижної акробатики Котовський виграв перше срібло у кар'єрі © Sport.ua
Збірна України успішно виступила в Канаді.

Українці успішно завершили виступ на другому поспіль етапі Кубка світу з лижної акробатики у Канаді.

Дмитро Котовський вийшов у фінал, де отримав за свій стрибок 119,91 балів, що дозволило йому виграти першу в кар'єрі срібну медаль на такому рівні.

Анастасія Новосад у фіналі здобула за стрибок 90,59 балів, що дозволило їй посісти третє місце та виграти бронзову медаль турніру.

Попередній етап Кубка світу також проходив днями в Ле-Релі. Тоді Котовський та Новосад виграли бронзові нагороди.

Нагадаємо, на зимовій Олімпіаді-2022 у Пекіні українець Олександр Абраменко завоював срібну медаль у лижній акробатиці.

Раніше повідомлялося про те, що Україна завершила Універсіаду-2023 у топ-20 медального заліку.