Україна виграла дві медалі на етапі Кубка світу з лижної акробатики у Канаді

Україна виграла дві медалі на етапі Кубка світу з лижної акробатики у Канаді Турнір проходив у Ле-Релі © НОК України
Українські спортсмени вибороли нагороди.

Україна виграла дві медалі на етапі Кубка світу з лижної акробатики у Канаді.

Українка Анастасія Новосад здобула бронзову медаль. Вона отримала за свій виступ 86,71 балів.

Ще одна українка Ольга Полюк посіла 4 місце із результатом 71.34. Перемогу здобула представниця Канади Маріон Тено.

У чоловіків українець Дмитро Котовський виграв бронзову медаль. Він виконав стрибок на позначку 120,82 бала.

Це перший особистий подіум Котовського у кар'єрі на рівні Кубка світу з лижної акробатики. Перемогу здобув американець Квін Делінджер.

Нагадаємо, на зимовій Олімпіаді-2022 у Пекіні українець Олександр Абраменко завоював срібну медаль у лижній акробатиці.

Абраменко є єдиним чоловіком в історії України, якому вдалося здобути нагороди на двох зимових Іграх. У Пхенчхані-2018 українець став чемпіоном.

Раніше повідомлялося про те, що чоловіча збірна України з біатлону потрапила до топ-10 естафети на етапі Кубка світу у Німеччині.