Українці вибороли ще два золота Паралімпіади-2024

Українці вибороли ще два золота Паралімпіади-2024 Денис Остапченко © Getty Images
Українські параатлети продовжують вигравати нагороди у Парижі.

Українець Денис Остапченко став чемпіоном літньої Паралімпіади-2024 у Парижі.

Пловець з результатом 45,16 секунди став першим на дистанції 50 метрів на спині у класі S3. Ще один українець Сергій Паламарчук із результатом 50,48 взяв бронзу у цьому ж запливі.

Другим українським чемпіоном за день став легкоатлет Ігор Цвєтов, який переміг у бігу на 100 метрів у класі T35, показавши час 11,43 секунди. Варто зазначити, що він випередив двох "нейтральних" росіян, які фінішували слідом.

Також сьогодні срібним призером на дистанції 400 метрів вільним стилем у класі S7 став Андрій Трусов, для якого це вже друга медаль цієї проби у Парижі.

Подвійний подіум на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S13 оформили Ілля Яременко та Олексій Вірченко, які виграли срібло та бронзу відповідно.

Бронзовим призером Ігор став легкоатлет Олександр Литвиненко у стрибках у довжину в класі T36. Також бронзову медаль у метанні диска (клас F53) виграла Зоя Овсій.

Загалом Україна тепер має в активі 35 медалей – 5 золотих, 12 срібних та 18 бронзових.

Раніше повідомлялося про те, що НОК назвав найкращих спортсменів України за підсумками серпня з урахуванням Олімпіади-2024.