Україна виборола вісім медалей у четвертий день літньої Паралімпіади-2024

Україна виборола вісім медалей у четвертий день літньої Паралімпіади-2024 © paralympic.org.ua
Українці продовжують вигравати нагороди.

У четвертий день літньої Паралімпіади-2024 у Парижі українські параатлети вибороли вісім медалей.

Український плавець Михайло Сербін приніс Україні золото, оновивши свій світовий рекорд на дистанції 100 м на спині в класі S11.

Зазначимо, що бронзу на цій же дистанції завоював ще один українець Данило Чуфаров.

Також свої медалі виграли плавці Євгеній Богодайко (бронза – 100 метрів брасом у класі SB6), Анна Гонтар (бронза – 100 м брасом у класі SB5) та Данило Семеніхін (бронза – 100 м брасом у класі SB5).

Ще одне золото для України здобула легкоатлетка Оксана Зубковська у стрибках у довжину у класі T12, а Роман Полянський завоював срібло в академічному веслуванні у класі PR1.

40-річний Артем Колінько виграв бронзу та приніс Україні першу в історії медаль Паралімпіади у боччі. Бочча - гра з м'ячем для людей з обмеженими руховими можливостями, яка схожа на боулінг.

Українська збірна посідає 11-е місце у медальному заліку, маючи 27 нагород: 3 золота, 10 срібних та 14 бронзових.

Паралімпіада-2024 у Парижі: всі медалі України.