Українці в АПЛ: Мудрик відзначився голом, "Евертон" з Миколенком програв "Ман Сіті"

Відео
Українці в АПЛ: Мудрик відзначився голом, © chelseafc.com
Троє українських футболістів вийшли у стартових складах своїх команд.

Українські футболісти Михайло Мудрик, Віталій Міколенко та Єгор Ярмолюк взяли участь у матчах 19-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Мудрик у домашньому поєдинку проти "Крістал Пелас" відкрив рахунок уже на 13-й хвилині після передачі Мало Гюсто з лівого флангу.

У його активі 38 дотиків м'яча, 14 точних передач з 17 (82%), у тому числі 1 ключова, 1 створений гольовий момент, 3 удари по воротах (2 у стулок і 1 заблокований), 1 вдале обведення з 2, 1 втрачений гольовий момент, 14 втрат та 2 відбори м'яча та 1 заблокований удар.

Українець через пошкодження провів на полі 71 хвилину, а його гол допоміг "Челсі" перемогти з рахунком 2:1. Вирішальний м'яч у матчі на "Стемфорд Брідж" наприкінці на свій рахунок з пенальті записав Мадуеке.

"Челсі" – "Крістал Пелас" – 2:1

Голи: Мудрик, 13, Мадуеке, 88 (з пенальті) – Олісе, 45+1.

Відео найкращих моментів Мудрика

Загалом у нинішньому сезоні 22-річний Мудрик зіграв 19 матчів за "Челсі" у всіх турнірах, у яких забив чотири голи та віддав дві результативні передачі.

Ярмолюк у поєдинку свого "Брентфорда" проти "Вулвергемптону" відіграв перший тайм, а його команда поступилася з рахунком 1:4.

За 45 хвилин на полі Ярмолюк зробив 30 дотиків м'яча, віддав 15 точних передач з 20 (75%), провів 2 вдалі обведення з 2, виграв 1 верхову дуель з 3, провів 1 відбір м'яча та 10 разів його втратив.

"Брентфорд" - "Вулвергемптон" - 1:4

Голи: Вісса, 16 - Леміна, 13, Хван, 14, 28, Бельгард, 79

Відеоогляд матчу

19-річний Ярмолюк провів 11 матчів за основну команду "Брентфорда", не відзначившись результативними діями.

Миколенко у матчі свого "Евертона" проти "Ман Сіті" провів весь матч, а його команда не зуміла створити сенсацію, програвши з рахунком 1:3.

В активі українця 2 виноси, 2 перехоплення, 3 відбори та 13 втрат м'яча, 2 виграні верхові дуелі з 3, 49 дотиків м'яча, 18 точних передач з 28 (64%), 1 вдале обведення з 2 та 1 удар по воротах (неточний) .

"Евертон" – "Манчестер Сіті" – 1:3

Голи: Гаррісон, 29 – Фоден, 53, Альварес, 64 (з пенальті), Сілва, 86

Для 24-річного Миколенка цей поєдинок став 18-м матчем у складі "ірисок" у сезоні. На рахунку українця два голи.

Раніше повідомлялося про те, що український футболіст допоміг своїй команді здобути четверту поспіль перемогу в АПЛ.