Українець Мудрик став героєм кубкового матчу "Челсі"

Українець Мудрик став героєм кубкового матчу Михайло Мудрик © EPA-EFE/ADAM VAUGHAN
Півзахисник відзначився вирішальним голом та реалізував пенальті.

Футболіст збірної України Михайло Мудрик допоміг лондонському "Челсі" пробитися у півфінал Кубка ліги.

У чвертьфіналі турніру, в якому беруть участь клуби з чотирьох дивізіонів чемпіонату Англії, лондонці приймали "Ньюкасл Юнайтед".

З 16-ї хвилини завдяки голу Каллума Вілсона гості вели у рахунку 1:0. Мудрик з'явився на полі на 78-й хвилині та зумів врятувати гру у доданий час. Український вінгер скористався помилкою Кірана Тріпп'єра та ударом у дотик відправив м'яч у нижній кут воріт – 1:1.

Гол українця перевів гру в серію пенальті, в якій Михайло реалізував свою спробу, а "Челсі" здобув перемогу з рахунком 4:2 та вийшов у півфінал.

"Челсі" – "Ньюкасл" – 1:1 (4:2 – у серії пенальті)

Голи: Мудрик, 90+2 – Вілсон, 16

Відеоогляд матчу

У поточному сезоні Михайло Мудрик провів уже 17 матчів, у яких забив 3 голи та віддав 2 асисти у всіх турнірах.

Раніше було представлено оновлену вартість українських футболістів в АПЛ.