Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 6 серпня

Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 6 серпня Горуна виграв бронзу © НОК України
Українські атлети продовжують боротьбу за медалі.

У п'ятницю, 6 серпня, продовжилися змагання на Олімпіаді в Токіо.

В цей день було розіграно 25 комплектів медалей в 11 видах спорту. Українці боролися за медалі у двох видах, а також стартували в ряді кваліфікацій.

Розклад медальних змагань за участю українців:

Легка атлетика. Спортивна ходьба, чоловіки, 50 км. Фінал.

Українець Мар'ян Закальніцький став 25-м, а Валерій Літанюк 39-м. Ще один український спортсмен Іван Банзерук не фінішував.

Медалі:

1. Давид Тома (Польща)

2. Йонатан Гільберт (Німеччина)

3. Еван Данфі (Канада)

Карате. Жінки, куміте, до 61 кг.

Аніта Серьогіна не змогла кваліфікуватися до півфіналу, зайнявши третє місце в своїй групі.

Медалі:

1. Йована Перкович (Сербія)

2. Інь Сяоянь (Китай)

3. Джана ЛотфІ (Єгіпет)/Мерве Джобан (Турція)

Легка атлетика. Спортивна ходьба, жінки, 20 км. Фінал.

Марія Сахарук стала 19-ю, Анна Шевчук - 27-я, а Людмила Оляновська - 43-я.

Медалі:

1. Антонелла Палмісано (Італія)

2. Сандра Аренас (Колумбія)

3. Хон Ліу (Китай)

Карате. Чоловіки, куміте, до 75 кг.

У півфіналі турніру Станіслав Горуна програв італійцю Луїджі Буса, ставши бронзовим призером Ігор.

1. Луиджи Буса (Италия)

2. Рафаэль Агаев (Азербайджан)

3. Станислав Горуна (Украина) и Габор Харшпатаки (Венгрия)

У вільній боротьбі Оксана Лівач у ваговій категорії до 50 кг в чвертьфіналі поступилася китаянці Сун Янань.

Українки Марія Кічасова-Скорик, Людмила Кукліновська, Анастасія Тодорова і Марія Повх кваліфікувалися до півфіналу в байдарці-четвірці, а каноісткі Людмила Лузан і Анастасія Четверикова також вийшли в півфінал в двійці на дистанції 500 м з найкращим результатом в своєму заїзді.

Українські гімнастки Христина Погранічна і Вікторія Онопрієнко успішно подолали кваліфікацію в багатоборстві в художній гімнастиці і вийшли у фінал.

У стрибках у воду з 10-метрового трампліну в півфінал пройшов 15-річний Олексій Середа.

Олена Старикова вийшла в 1/8 фіналу в велотреку в дисципліні спринт, а Любов Басова не зуміла пробитися в 1/16 фіналу.

Олімпіади-2020: медальний залік літніх Ігор в Токіо.