Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 5 серпня

Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 5 серпня Терлюга завоювала срібло © НОК України
Українські атлети продовжують боротьбу за медалі.

5 серпня на Олімпіаді в Токіо було розіграно 26 комплектів медалей у 13 видах спорту.

Розклад медальних змагань за участю українців:

Гребля на байдарках і каное. Жінки, каное-одинак, 200 м.

Українська спортсменка Людмила Лузан показала результат 47.034 і посіла третє місце, поступившись канадці і американці.

Медалі:

1. Невін Гаррісон (США)

2. Лоуренс Вінсент-Лапуан (Канада)

3. Людмила Лузан (Україна)

Гребля на байдарках і каное. Жінки, байдарка-одинак, 500 м.

Юлія Юрійчук не кваліфіковані в фінал, а Марія Повх у вирішальному заїзді стала сьомою.

Медалі:

1. Кейтлін Регал (Нова Зеландія)

2. Сабріна Хенрінг (Німеччина)

3. Юстина Іскшіцкая (Польща)

Велотрек. Жіночий кейрін.

Українські спортсменки не зуміли завоювати медалі. Олена Старикова в фіналі показала четвертий результат, а Любов Басова стала шостою.

Медалі:

1. Лориан Дженест (Канада)

2. Келсі Мітчелл (Канада)

3. Шана Браспеннінкс (Нідерланди)

Легка атлетика. Чоловіки, спортивна ходьба 20 км. Фінал.

Українець Іван Лосєв з результатом 1.33,26 став 49-м. Едуард Забуженко фінішував 52-м з результатом 1.39,38.

Медалі:

1. Массімо Стано (Італія)

2. Коки Ікеда (Японія)

3. Тошіказу Яманіші (Японія)

Карате. Жінки, куміте, 55 кг.

У драматичному півфіналі українка Анжеліка Терлюга рішенням суддів перемогла Вень Цзи-Юнь з Тайбея, а в фіналі не зуміла зломити опір болгарської каратистки Івет Горанової.

Медалі:

1. Івет Горанова (Болгарія)

2. Анжеліка Терлюга (Україна)

3. Беттіна Планк (Австрія) і Вень Цзи-Юнь (Тайбей)

Легка атлетика. Жінки, стрибки з жердиною. Фінал.

Українська легкоатлетка Марина Кіліпко зайняла 5-е місце, взявши висоту 4,50 з першої спроби. Планка в 4,70 м Кіліпко не скорилася.

Український боксер Олександр Хижняк у важкому півфіналі вагової категорії до 75 кг зломив опір філіппінця Еуміра Марсьяля. Хижняк поступився в першому раунді, але в другому і третьому зумів зробити камбек, перемігши роздільним рішенням суддів.

У жіночих стрибках у висоту зірки української легкої атлетики Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Ірина Геращенко пробилися до фіналу і 7 серпня постараються завоювати нагороди.

Український борець вільного стилю Василь Михайлов в 1/8 фіналу поступився 20-річному азербайджанцеві Турану Байрамову, а Олександр Хоцяновський без шансів програв іранцю Аміру Хоссейн Зоре.

Українські легкоатлетки в складі Катерини Климюк, Аліни Логвиненко, Вікторії Ткачук та Анни Рижикової в естафеті 4 на 400 метрів не вийшли в фінал.

Раніше повідомлялося про те, що борець Беленюк приніс Україні перше золото Олімпіади в Токіо.