Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 29 липня

Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 29 липня Романчук завоював бронзу в плаванні © НОК України
Українські атлети продовжують боротьбу за медалі.

У четвер, 29 липня, на Олімпіаді в Токіо відбулися чергові медальні змагання.

У цей день було розіграно 17 комплектів медалей.

Розклад медальних змагань за участю українців:

4:30 - 6:20. Плавання, чоловіки

На дистанції 800 метрів вільним стилем виступили Михайло Романчук та Сергій Фролов.

Романчук після перемоги в кваліфікації з олімпійським рекордом не зміг повторити цей результат, але все одно замкнув трійку найкращих і приніс Україні бронзову медаль. Фролов завершив фінал на шостому місці (7.45,11).

Медалі:

1. Роберт Фінке (США) - 7.41,87

2. Грегоріо Пальтріньері (Італія) - 7.42,11

3. Михайло Романчук (Україна) - 7.42,33

8:00 - 10:45. Гребля на байдарках і каное. З-1 слалом, жінки

Вікторія Ус представила Україну в півфіналі каное-одинаків і з дев'ятого місця пробилася до фіналу. У медальному запливі українка показала результат 124,85 секунди і стала сьомою.

Це був перший фінал жіночого слалому на каное в історії Олімпіад.

Медалі:

1. Джессіка Фокс (Австралія) - 105,04 с

2. Маллорі Франклін (Великобританія) - 108,68

3. Андреа Херцог (Німеччина) - 111,13

11:00 - 13:40. Дзюдо, жінки

У ваговій категорії до 78 кг Україну представляє Анастасія Турчин - в 1/16 фіналу вона здобула перемогу іппоном над Ванессою Чалою з Еквадору.

В 1/8 фіналу українка завершила боротьбу після поразки від Гюше Стенхейс з Нідерландів.

Медалі:

1. Сорі Хамада (Японія)

2. Маделайна Малонга (Франція)

3. Майра Агіяр (Бразилія)

3. Анна-Марія Вагнер (Німеччина).

Відбувся тенісний півфінал у жінок, де наша Еліна Світоліна не змогла обіграти чешку Маркету Вондроушову (3:6, 1:6). У матчі за третє місце 31 липня українка зустрінеться з Оленою Рибакіною з Казахстана.

У змаганнях без медалей також виступали інші українські олімпійці.

У втішному запливі академічного веслування України представили Ігор Хмара і Станіслав Ковальов, яким вдалося зайняти дев'яте місце.

Свій бій в 1/8 фіналу в середній вазі провів боксер Олександр Хижняк, суперником якого був японець Юіто Морівакі. Українець, який має перший номер посіву, переміг одноголосним рішенням суддів, а 1 серпня зустрінеться з Еурі Седено Мартінесом з Домініканської Республіки.

На цій же стадії в суперважкій вазі українець Цотне Рогава зустрівся з британцем Фрейзером Кларком та поступився рішенням суддів з рахунком 1:4.

Крім того, в плаванні виступила Дар'я Зевіна на дистанції 200 метрів на спині - українка зайняла 19-те місце та не змогла вийти до півфіналу.

Нагадаємо, що в активі збірної України вже чотири бронзові нагороди Олімпіади-2020, три з яких до третього місця Романчука завоювали Дар'я Білодід, Ігор Рейзлін і дует Олена Костевич/Олег Омельчук в дзюдо, фехтуванні та стрільбі відповідно.

Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 28 липня.