Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 26 липня

Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 26 липня Ольга Харлан залишилася без медалі © НОК України
Українські атлети продовжують боротьбу за медалі.

У понеділок, 26 липня відбудуться чергові змагання в рамках Олімпіади в Токіо.

Всього буде розіграно 21 комплект медалей, а українські олімпійці будуть боротися за нагороди в п'яти з них.

Розклад медальних змагань за участю українців:

3:00. Стендова стрільба. Скіт. 2-й день кваліфікації, півфінали, фінал

Українка Ірина Маловічко посіла восьме місце в кваліфікації і не зуміла пробитися до фіналу.

Медалі:

1. Ембер Інгліш - 56 очок - олімпійський рекорд

2. Діана Бакозі - 55

3. Вей Мен (Китай) - 46

3:55. Фехтування. Жіноча шабля. 1/16 фіналу.

Українська фехтувальниця на шаблях Ольга Харлан поступилася в першій сутичці на стадії 1/16 фіналу китаянці Ян Хен'юй з рахунком 12:15.

Медалі:

1. Cофія Позднякова (ОКР)

2. Софія Вєлікая (ОКР)

3. Манон Брюне (Франція)

9.00. Стрибки у воду. Синхрон, 10 м, чоловіки

Олексій Середа та Олег Сербін дуетом посіли шосте місце з восьми у фіналі з результатом 400,44 бала.

Медалі:

1. Томас Дейлі / Лі Матті (Великобританія) - 471,81

2. Чао Юан / Чен Айсен (Китай) - 470,58

3. Олександр Бондар / Віктор Мінбаєв (ОКР) - 439,92

13.00. Спортивна гімнастика. Командне багатоборство, чоловіки

Українська збірна в складі Іллі Ковтуна, Ігоря Радівілова, Петра Пахнюка і Євгена Юденкова посіла сьоме місце з результатом 246,394 бала.

Медалі:

1. ОКР - 262,500

2. Японія - 262,397

3. Китай - 261,894

13:50. Важка атлетика. Жінки - 55 кг

Україну представляла Каміла Конотоп, яка в ривку з другої спроби взяла вагу 94 кг, а в поштовху - 112 кг. 206 кг в сумі принесли Конотоп п'яте місце.

Медалі:

1. Хіділін Діаз (Філіппіни) - 224 кг (97 + 127) - олімпійський рекорд

2. Киюна Ліао (Китай) - 223 кг (97 + 126)

3. Зульфія Чиншанло (Казахстан) - 213 кг (90 + 123)

Україна втратила всіх представників настільного тенісу в Токіо - останнім з боротьби на стадії 1/32 фіналу вибув Коу Лей, який поступився єгиптянину Омару Ассару.

У другому колі одиночного розряду тенісного турніру Еліна Світоліна зустрічалася з австралійкою Айлою Томлянович і здобула перемогу за підсумками трьох сетів - 4:6, 6:3, 6:4. Наступною суперницею українки буде гречанка Марія Саккарі.

Українські тенісистки Людмила і Надія Кіченок пробилися до чвертьфіналу парного розряду після перемоги над італійками Сарою Еррані і Жасмін Паоліні - 7:6, 6:2. За путівку до півфіналу українки зіграють з росіянками Веронікою Кудерметовою і Оленою Весніною.

Українські плавці Денис Кесиль та Ігор Трояновський виступили в попередніх запливах на 200 метрів баттерфляєм і зайняли передостаннє сьоме місце, не зумівши кваліфікуватися до півфіналу.

Нагадаємо, що в активі збірної України дві бронзові нагороди Олімпіади-2020, які в дзюдо і фехтуванні завоювали Дарина Білодід і Ігор Рейзлін.

Раніше повідомлялося про те, що Світоліна з перемоги стартувала на олімпійському тенісному турнірі в Токіо.