Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 25 липня

Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 25 липня Рейзлін приніс Україні другу бронзу Олімпіади-2020 © fie.org
Українські атлети продовжать боротьбу за медалі.

У неділю, 25 липня відбулися чергові змагання в рамках Олімпіади в Токіо.

Всього було розіграно 18 комплектів медалей, а українські олімпійці боролися за нагороди в чотирьох видах спорту.

Розклад медальних змагань за участю українців

3:00 - 10:30. Кульова стрільба. Чоловіча гвинтівка, 10 метрів

Олег Царьков і Сергій Куліш не змогли кваліфікуватися до фіналу в індивідуальному олімпійському турнірі зі стрільби з пневматичної гвинтівки з 10 метрів. Куліш посів 29-е місце, набравши 623,5 бала, Царьков став 40-м, у нього 621 бал.

Медалі:

1. Вільям Шанер (США) – 251,6

2. Шень Ліхао (Китай) – 250,9

3. Ян Хаожань (Китай) – 229,4

3:00 - 10:30. Кульова стрільба. Жіночий пістолет, 10 метрів

Українка Олена Костевич посіла 4-е місце, не зумівши завоювати медаль.

Медалі:

1. Віталіна Бацарашкина (Россия) – 240,3

2. Антоанета Костадінова (Болгарія) – 239,4

3. Рансиіь Цзян (Китай) – 218,0

7:45 - 11:25. Стрільба з лука. Жінки

Україна програла Росії з рахунком 2:6 в 1/8-й фіналу змагань.

Медалі:

1. Південна Корея

2.  Росія

3. Германія

11:00 - 13:40. Дзюдо. Чоловіки

У ваговій категорії до 66 кг українець Георгій Зантарая у 1/8 фіналу програв представнику Словенії Адріану Гомбоку.

Медалі:

1. Хіфумі Абе (Японія)

2. Важа Маргвелашвілі (Грузія)

3. Даніель Каргіні (Бразилія)/ Ан Ба Ул (Південна Корея)

12:00 - 16:25. Фехтування. Індивідуальна чоловіча шпага

У півфінальному протистоянні Ігор Рейзлін програв французу Ромену Канноу (10:15), а в поєдинку за бронзу переграв італійця Сантареллі (15:12). Це друга медаль України на Олімпіаді в Токіо.

Роман Свічкарь в 1\16 фіналу програв Хайнцеру (11:15), а Богдан Нікішин поступився китайцеві Мінгао Лану (12:13).

Медалі:

1. Ромен Каннон (Франція)

2. Гергей Шиклоши (Угорщина)

3. Ігор Рейзлін (Україна)

Українські тенісистки Надія і Людмила Кіченок виграли перший матч в парному розряді, перемігши пару Саня Мірза/Анкіта Райна з Індії, а в одиночному розряді перша ракетка України Еліна Світоліна здобула перемогу в трьох партіях над Лаурою Зігемунд з Німеччини.

Ігор Хмара і Станіслав Ковальов виграли втішний заплив і пройшли в півфінал в академічному веслуванні. Ярослав Харциз програв в 1/16 фіналу турніру з боксу, поступившись азербайджанцеві Джавіду Чалабієву одноголосним рішенням суддів.

Також українці будуть представлені у спортивній гімнастиці, стендовій стрільбі, велоспорті, каное-слаломі, кінному спорті, бадмінтоні та плаванні, але це будуть не медальні змагання.

Нагадаємо, в перший день Олімпіади в Токіо бронзову медаль Україні принесла дзюдоїстка Дар'я Білодід.