Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 24 липня

Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 24 липня Білодід - одна з головних медальних надій України © НОК України
Українці починають боротьбу за медалі.

У суботу, 24 липня, будуть розіграні перші нагороди Олімпіади в Токіо - спортсмени змагатимуться за 11 комплектів медалей.

Українці боротимуться за медалі в кульовій стрільбі, дзюдо, велоспорті і фехтуванні.

2:30 - 10:30. Кульова стрільба. Чоловіки, пістолет, 10 метрів

Олег Омельчук став 18-м у відборі і не зумів вийти у вирішальну стадію.

Павло Коростильов завершив кваліфікацію з четвертим результатом і пробився у фінал, де набрав 198,9 бали та посів четверте місце.

5:00 - 12:15. Велоспорт. Чоловіча шосейна гонка

Україну представляв Анатолій Будяк, який фінішував 56-м.

11:00 - 13:40. Дзюдо. Жінки

У ваговій категорії до 48 кг однією українка Дар'z Білодід пробилася до півфіналу.

На шляху до чвертьфіналу українка перемогла Міліцу Ніколіч із Сербії, а за путівку до півфіналу виграла боротьбу у Катаріни Кости, що представляє Португалію.

У півфіналі Білодід билася з японкою Фуною Тонакі і поступилася в додатковий час - суперниця зуміла провести прийом.

У сутичці за бронзу українка перемогла представницю Ізраїлю Ширу Рішоні завдяки утриманню в кінцівці. Це перша медаль України на Олімпіаді в Токіо.

11:00 - 13:40. Дзюдо. Чоловіки

Артем Лесюк у ваговій категорії до 60 кг в 1/16 переміг Хосе Рамоса з Гватемали, а в 1/8 був сильнішим за представника Узбекистану Шарафуддіна Лутфіллаєва.

В 1/4 фіналу українець програв віце-чемпіону Європи з Франції Луці Мхеідзе. У втішньому поєдинку за бронзову медаль Лесюк не впорався з нідерландцем Торніке Цякадоеа.

12:00 - 16:25. Фехтування. Індивідуальна жіноча шпага

Україну представляла Олена Кривицька. В 1/32 фіналу вона поступилася представниці Польщі Ренаті Кнапік-Міазга - 8:15.

У боксі на стадії 1/16 фіналу у ваговій категорії до 56 кг Микола Буценко програв свій бій еквадорцю Жану Карлосу Кайседо Пачіто - 2:3.

Провідні українські тенісистки невдало почали свій шлях в Токіо. Спочатку Даяна Ястремська поступилася канадці Лейлі Фернандес (3:6, 6:3, 0:6) у першому колі одиночного розряду. Потім Ястремська та Еліна Світоліна вже дуетом програли Алізе Корне та Фіоні Ферро з Франції - 2:6, 4:6.

Український гімнаст Олег Радівілов, який є бронзовим призером Ігор в Лондоні, не зміг подолати кваліфікацію в своєму коронному виді - опорному стрибку. Також він не пройшов відбір на кільцях.

При цьому збірна України зі спортивної гімнастики з Радівіловим у складі з восьмим результатом кваліфікувалася у фінал Олімпіади.

Раніше повідомлялося про те, що відбулася церемонія відкриття Олімпіади в Токіо.