Українці на Олімпіаді у Парижі: розклад та результати дня 27 липня

Українські спортсмени розпочнуть боротьбу за нагороди.

У суботу, 27 липня, відбудуться перші медальні змагання у рамках Олімпіади-2024 у Парижі за участю українців.

Змагання розпочнуться одразу у 24-х видах спорту. З них дев'ять будуть медальними. Також Україна проведе свій другий матч на футбольному турнірі.

Розклад медальних змагань за участю українців

Стрибки у воду, 3-метровий трамплін, дуети.

Анна Письменська та Вікторія Кесар набрали 251,37 бала та посіли сьоме місце з восьми у фіналі змагань. Українки не були фаворитками турніру.

Перемогу очікувано здобула збірна Китаю.

Медалі:

1. Китай – 337,68 бала

2. США – 314,64

3. Великобританія – 302,28

15:30. Велоспорт, роздільна гонка у велошосе: Юлія Бірюкова

17:00. Дзюдо, чоловіки, вагова категорія до 60 кг.

Український дзюдоїст Дільшот Халматов стартував із перемоги в 1/16 фіналу над представником Узбекистану Достоном Рузієвим з рахунком 1:0.

У 1/8 фіналу Ігор українець зустрічався з Елдосом Сметовим з Казахстану, який є срібним призером Ігор-2016 та володарем бронзи Олімпіади-2016. Суперник переміг із рахунком 1:0 і пройшов далі.

21:40. Фехтування, шпага, фінал: Влада Харькова, Олена Кривицька та Джоан-Фейбі Бежура (у разі виходу)

Розклад немедальних змагань за участю українців

Стрільба, пневматичний пістолет 10 м, чоловіки, кваліфікація.

Павло Коростильов та Віктор Банькін не змогли подолати відбірковий турнір у фінал. Обидва українці набрали по 576 очок і посіли 11-12 місця, тоді як треба було увійти до топ-8.

13:00. Теніс (жінки).

Марта Костюк – Юлія Путінцева (Казахстан)

Ангеліна Калініна – Аранча Рус (Нідерланди)

Даяна Ястремська – Лаура Пігоссі (Бразилія)

Людмила Кіченок/Надія Кіченок – Чжен Сайсай/Ван Сінюй (Китай)

13:30. Стрільба, пневматичний пістолет 10 м, жінки, кваліфікація: Олена Костевич

16:30. Спортивна гімнастика, кваліфікація: Олег Верняєв, Ілля Ковтун, Ігор Радівілов, Назар Чепурний, Радомир Стельмах

17:00. Веслування, слалом, кваліфікація: Вікторія Ус

Веслування, жіночі парні четвірки, кваліфікація.

Євгенія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд та Анастасія Коженкова показали другий результат у першому кваліфікаційному заїзді та пробилися у фінал, який відбудеться 31 липня. Першими стали Нідерланди.

18:00. Футбол, чоловіки: Україна – Марокко

21:00. Настільний теніс, жінки, 1/32 фіналу: Соломія Братейко

Нагадаємо, Україну в Парижі представляють 140 спортсменів у 26 видах спорту. Це найменша кількість атлетів за історію виступів України на літніх Олімпійських іграх.

Раніше повідомлялося про те, що Україна стартувала з поразки на футбольному турнірі Олімпіади-2024.