Україна стартувала з поразки на футбольному турнірі Олімпіади-2024

Команда Руслана Ротаня не впоралася з Іраком.

У середу, 24 липня, олімпійська збірна України з футболу провела перший матч на Олімпіаді-2024.

Команда Руслана Ротаня зустрічалася з Іраком і зазнала поразки з рахунком 1:2. Поєдинок проходив у Ліоні на стадіоні "Парк Олімпік Ліонне".

У першому таймі українці мали ініціативу, але ударам не вистачало влучності. Вже на початку другої половини поєдинку Рубчинський вдало зіграв на добиванні після удару головою Батагова та порятунку від воротаря. Це був перший в історії гол України на футбольному турнірі Олімпіади.

Однак втримати перевагу не вдалося. На 57-й хвилині за фол Таловєрова арбітр призначив досить сумнівний пенальті, який реалізував Хуссейн. Остаточний рахунок встановив Ясім, який отримав пас і змістився до центру, після чого завдав сильного та прицільного удару низом.

Ірак – Україна – 2:1

Голи: Хуссейн, 57 (з пенальті), Ясім, 75 – Рубчинський, 53

Ірак: Х. Хасан, Саадоон, Алі (Ясім, 58), Тахсін, Амер, А. Хасан, Баєш, М. Мохаммед (Н. Мохаммед), К. Мохаммед, Ю. Амін (Саад, 79), Хуссейн (Аль-Імам, 90+12)

Україна: Фесюн, Крупський, Таловєров (Салюк, 73), Батагов, Мартинюк, Криськів (Очеретько, 80), Рубчинський, Михайленко (Федор, 73), Хлань, Сікан (Краснопір, 80), Брагару (Сич, 73)

Попередження: Амер, Х. Хасан – Криськів, Таловєров, Батагов

Для України це був дебют на олімпійському футбольному турнірі.

Наступний матч у групі B українці проведуть проти Марокко 27 липня, а 30 липня відбудеться гра з Аргентиною.

Раніше повідомлялося про те, що Аргентина програла Марокко у скандальному матчі-відкритті Олімпіади-2024.