Український важкоатлет після перемоги на чемпіонаті Європи в Росії опублікував сміливий пост про Москву Чумак завоював два золота © НОК України
Українець виклав в мережу пост з цитатою групи "Ленінград".

Український важкоатлет Дмитро Чумак після перемоги на чемпіонаті Європи в Москві опублікував яскравий і сміливий пост в інстаграмі.

Українець прикріпив фото палаючого Кремля в Москві з цитатою з пісні групи "Ленінград":

"Вчера приснился сон прекрасный — Москва сгорела целиком. Пожар на площади на Красной, И тлеет бывший Избирком. Никто не выжил — все сгорели, Все Pussy, Путин и Собчак, И у стены кремлевской ели Горели о***нно так. Москва, по ком звонят твои колокола? Москва, почем твои златые купола?" – написав Чумак.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Допіс, Поширення DMYTRO CHUMAK ?? (@dmitryichumak)

Нагадаємо, Дмитро Чумак став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 109 кілограмів, завоював дві золоті медалі у поштовху та в сумі.

Відзначимо, що українська збірна лідирує в медальному заліку ЧЄ. В офіційний залік йдуть тільки великі медалі, які враховують загальний результат, ривок і поштовх. Таких нагород Україна має 4 золотих і 1 бронзову. Також у України 14 малих подіумів (10 золотих нагород і 4 бронзові).

Медальний залік

Раніше повідомлялося про те, що абсолютною чемпіонкою ЧЄ в Москві стала українка Каміла Конотоп.