Українець Чумак виграв чемпіонат Європи з важкої атлетики в Москві

Відправити
Відправити

Збірна України лідирує в медальному заліку.

Чумак переміг у категорії до 109 кг © НОК України

Український важкоатлет Дмитро Чумак завоював дві золоті нагороди на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який проходить у Москві.

Як повідомляє Tribuna.com, українець переміг у ваговій категорії до 109 кг. Чумак став найкращим в поштовху (226 кг) і в сумі двоборства (407 кг). У ривку українець показав четвертий результат - 181 кг.

Вага до 109 кг - олімпійська, тому цей результат буде враховано в олімпійській кваліфікації. Це золото стало третім для Чумака. Всі три перемоги він здобув у трьох різних вагах - 2017 (до 94 кг), 2019 (до 102 кг), 2021 (до 109 кг).

У медальному заліку ЧЄ українська збірна лідирує. В офіційний залік йдуть тільки великі медалі, які враховують загальний результат, ривок і поштовх. Таких нагород Україна має 4 золотих і 1 бронзову. Також у України 14 малих подіумів (10 золотих нагород і 4 бронзові).

Раніше повідомлялося про те, що абсолютною чемпіонкою ЧЄ в Москві стала українка Каміла Конотоп.

Підготував/ла : Артем Лукашенко