Український футболіст відзначився своїм дебютним голом у MLS

Український футболіст відзначився своїм дебютним голом у MLS © mlssoccer.com
І це не Кривцов та Сваток.

Український центральний захисник "Коламбус Крю" Євген Чеберко забив свій дебютний гол у MLS.

Це сталося у поєдинку проти "Нью-Йорк Ред Буллс". Українець вийшов на поле з перших хвилин та на 14-й хвилині зробив рахунок 2:0. Сам поєдинок завершився перемогою команди Чеберка з рахунком 3:2.

Для Чеберка це перший гол у MLS та у футболці "Коламбус Крю" у 48 матчах за американський клуб.

Зазначимо, що у MLS також виступають ще два центрбеки з України - Сергій Кривцов ("Інтер Маямі") та Олександр Сваток ("Остін").

26-річний Чеберко виступає за "Коламбус Крю" з літа 2023 року. Також у минулому він грав за "Дніпро", "Зорю", австрійський ЛАСК та хорватський "Осієк". У 2020-го році захисник провів один матч за збірну України.

Раніше повідомлялося про те, що Чеберко відвідав Білий дім та зустрівся з Байденом.