Український дует виграв історичне золото чемпіонату Європи-2024 з водних видів спорту © Чемпион
Українки виграли ЧЄ.

У суботу, 22 червня українки Ксенія Байло та Софія Лискун здобули золоту медаль у синхронних стрибках у воду на чемпіонаті Європи з водних видів спорту у сербському Белграді.

Українки стали найкращими у синхронних стрибках із 10-метрової вишки, показавши результат 288,78 бала та випередивши спортсменок з Іспанії (260.67 бала) та Франції (240.60 бала).

Це перша в історії золота медаль для України у цій дисципліні. Загалом на нинішній континентальній першості у медальній скарбничці української команди – 4 нагороди: одна золота, дві срібні та одна бронзова медалі.

Зазначимо, що завтра, 23 червня, відбудеться заключний день змагання. У суботу змагання на вулиці зупинялися через грозу.

Раніше повідомлялося про те, що українські плавці Желтяков та Романчук стали чемпіонами Європи.