Український боксер Хижняк став олімпійським чемпіоном Парижа

Український боксер Хижняк став олімпійським чемпіоном Парижа © НОК України
Українець здобув золоту нагороду.

У Парижі відбувся фінальний бій українського боксера Олександра Хижняка у фіналі Олімпіади-2024.

У вирішальному двобої у ваговій категорії до 80 кг Хижняк роздільним рішенням переміг представника Казахстану Нурбека Оралбая. Боксери забрали по раунду, а у вирішальній трихвилинці "Полтавський танк" перебоксував свого суперника та виграв золото Ігор.

Нагадаємо, Хижняк у столиці Франції на шляху до фіналу пройшов угорця, бразильця та дворазового олімпійського чемпіона з Куби.

Для 29-річного Хижняка це перше золото Олімпіади у кар'єрі та третя золота нагорода для України на цьогорічних Іграх.

Хижняк став четвертим олімпійським чемпіоном з боксу в історії України після Олександра Усика, Василя Ломаченка та Володимира Кличка.

Хижняк також є срібним призером минулих Ігор Токіо. Тоді у фіналі вагової категорії до 75 кг українець програв нокаутом бразильцю Еберту Соузі, хоч був лідером у суддівських записках.

Раніше повідомлялося про те, що українського боксера брутально нокаутували на Олімпіаді-2024.