Українська легкоатлетка Магучіх виграла золото на першому міжнародному турнірі сезону

Українська легкоатлетка Магучіх виграла золото на першому міжнародному турнірі сезону Магучіх не було рівних у Котбусі © НОК України
Ще одна українка посіла друге місце.

У німецькому Котбусі відбувся перший міжнародний турнір сезону з легкої атлетики – World Athletics Indoor Tour Bronze.

На змаганнях у стрибках у висоту Україну представляли Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко, які підтвердили статус фавориток.

Магучіх із першої спроби вдалося підкорити висоту 1,98 метра, що дозволило їй завоювати золоту медаль. Вона спробувала взяти висоту 2,02 метра, але підкорити цю планку не вдалося.

Геращенко із результатом 1,96 метра посіла друге місце. До топ-3 увійшла представниця Фінляндії Гета Туурі (1,90 метра).

У чоловіків у стрибках із жердиною виступав Олександр Онуфрієв, але українець вибув із боротьби за медалі вже на старті турніру.

Ярослава Магучіх є бронзовою призеркою Олімпіади у Токіо. Минулого року українка стала чемпіонкою світу у приміщенні, чемпіонкою Європи, срібною призеркою ЧС на відкритому повітрі та чемпіонкою Діамантової ліги.

Раніше було названо найкращого спортсмена 2022 року в Україні.