Українка Деха виграла чемпіонат світу з важкої атлетики

Українка Деха виграла чемпіонат світу з важкої атлетики Деха перемогла у Колумбії © НОК України
Ще одна українка здобула срібло.

Дві українки вибороли медалі у ваговій категорії 81 кг на чемпіонаті світу з важкої атлетики, який проходить у Колумбії.

У ривку Ірина Деха перемогла із результатом 122 кг, а Аліна Марущак стала срібною медалісткою (119 кг). У двоборстві українки зупинилися на підступах до п'єдесталу. Деха взяла 138 кг та завершила змагання четвертою. Марущак підняла 137 та посіла шосте місце.

Тепер у збірної України три медалі, раніше "малу" бронзу у ривку виборола Каміла Конотоп (59 кг).

Деха є триразовою чемпіонкою Європи, а також переможницею Універсіади. Марущак одного разу перемагала на чемпіонаті світу, ставала чемпіонкою Європи та здобувала срібло континентальної першості.

Турнір у Колумбії триватиме до 17 грудня.

Раніше повідомлялося про те, що українські важкоатлети здобули рекордну кількість медалей на чемпіонаті Європи.