Українська дзюдоїстка Білодід завоювала медаль на престижному турнірі в Ізраїлі

Українська дзюдоїстка Білодід завоювала медаль на престижному турнірі в Ізраїлі Білодід виграла срібло
Українка зупинилася за крок від золотої медалі.

Українська дзюдоїстка Дарина Білодід виграла срібну медаль на турнірі серії Grand Slam в Тель-Авіві у ваговій категорії до 48 кг, повідомляє Tribuna.com.

У фінальній сутичці 20-річна українка програла Ширін Буклі з Франції. На шляху до фіналу українська дзюдоїстка розібралася з представницею Чилі Варгас Лей, сербкою Стоядінов, а також суперницею з Португалії Катариною Костою.

Нагадаємо, в 2019 році Білодід завоювала золото на чемпіонаті Європи, Європейських іграх і Grand Slam. У 2020 році на рахунку українки золото і бронза на турнірах серії Grand Slam.

Відзначимо, що вже в 18 років Білодід виграла титули чемпіонатів світу з дзюдо у всіх вікових категоріях. Дарина стала наймолодшою дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо в історії.

У грудні минулого року Білодід була визнана найкращою дзюдоїсткою світу.