Найкраща українська дзюдоїстка пропустить чемпіонат Європи

Найкраща українська дзюдоїстка пропустить чемпіонат Європи Білодід пропустить турнір через хворобу
Одна з найкращих дзюдоисток світу не виступить на континентальній першості.

Українка Дарина Білодід пропустить майбутній чемпіонат Європи з дзюдо.

"На жаль, Дар'я через хворобу пропустить чемпіонат Європи. Це застуда, а не COVID-19, тому що ми і тести здавали, і КТ легенів робили. Тим не менш, довелося пропити антибіотики, а це вибило з колії. Ну і щоб спортсменку зберегти, довелося зняти її зі змагань", - наводить слова батька і тренера Дар'ї Геннадія Білодіда прес-служба ФДУ.

Чемпіонат Європи з дзюдо пройде з 19 по 21 листопада в чеській Празі.

Нагадаємо, у вересні 2018-го року Білодід стала дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо, в фіналі перемігши японку Фуну Тонако.

Відзначимо, що в 18-років Білодід виграла титули чемпіонатів світу з дзюдо у всіх вікових категоріях. Також 20-річна українка є і дворазовою чемпіонкою Європи.

Раніше повідомлялося про те, що Беленюк і Білодід стали найкращими спортсменами 2019 року в Україні.