Українець Радівілов став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики

Українець Радівілов став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики Українці завоювали п'ять нагород © НОК України
Також на рахунку Радівілова і бронзова нагорода.

Українець Ігор Радівілов став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики в Туреччині.

Радівілов виграв змагання в опорному стрибку. Українець посів перше місце з результатом 14,733 бала. Друга позиція у Єгора Шарамкова (14,700) з Білорусі, а третя - у ізраїльтянина Артема Долгопята (14,483).

Відзначимо, що також Радівілов з результатом 14,766 бала виграв бронзову медаль у вправах на кільцях, а у вправах на брусах срібним призером став ще один українець - Петро Пахнюк (14,766 бала).

Нагадаємо, що кілька днів тому чоловіча збірна України виграла золото в командному турнірі.

Командний залік виграли господарі змагань. На рахунку турецької команди три золоті і одна бронзова медалі. Друге місце зайняла команда України (1-2-1), третє - збірна Ізраїлю (1-0-2).

Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики пройшов в турецькому Мерсіні з 9 по 13 грудня.

Раніше повідомлялося про те, що в Києві завершився чемпіонат Європи з художньої гімнастики.