Верняєв завоював "бронзу" чемпіонату світу з гімнастики

Відправити
Відправити

Українець приніс країні першу медаль чемпіонату.

Верняєв виграв у багатоборстві © НОК України

Українець Олег Верняєв виграв бронзу на чемпіонаті світу по спортивній гімнастиці в німецькому Штутгарті. Український гімнаст посів третє місце у багатоборстві.

За сумою шести дисциплін Верняєв набрав 86,973 бали. Олег був кращим у вправах на паралельних брусах і показав третій результат в опорному стрибку.

"Золото" світової першості завоював Микита Нагорний з Росії (88,772). "Срібло" дісталося ще одному росіянину Артуру Далалояну (87,165).

Зазначимо, що Верняєв вперше в кар'єрі став призером чемпіонату світу в багатоборстві. Також це перша медаль для України в багатоборстві в історії.

Нагадаємо, на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро Верняєв показав найкращий результат серед всіх українських спортсменів. На рахунку гімнаста дві медалі - "золото" у вправах на брусах і "срібло" в індивідуальному багатоборстві.

Раніше повідомлялося про те, що Верняєв завоював першу медаль у багатоборстві за два роки.

По матерiалам: Tribuna.com / Підготував/ла : Алексей Леоничев