Україна вперше в історії виборола золото чемпіонату світу зі спортивної аеробіки

Україна вперше в історії виборола золото чемпіонату світу зі спортивної аеробіки Курашвілі перемогла у Португалії © скриншот видео Youtube
Українка принесла нашій країні історичну нагороду.

Українська спортсменка Анастасія Курашвілі стала чемпіонкою світу зі спортивної аеробіки, що проходить у Португалії.

Курашвілі з першим результатом кваліфікувалася до індивідуального фіналу, а у вирішальному змаганні не залишила шансів своїм суперницям.

Вправу українки судді оцінили у 19.750 балів. Сумчанка випередила француженку Меліс Ленклос (19.700) та румунку Дарію Міхай (19.400).

Зазначимо, що збірна України до цього жодного разу не вигравала золоті медалі чемпіонатів світу з аеробіки.

Спортивна аеробіка є одним із п'яти видів гімнастики (поряд зі спортивною та художньою гімнастикою, акробатикою та стрибками на батуті).

Раніше повідомлялося про те, що Україна вперше в історії здобула золото чемпіонату Європи з джиу-джитсу.