Україна завершила чемпіонат Європи з боротьби у топ-4 медального заліку

Україна завершила чемпіонат Європи з боротьби у топ-4 медального заліку Фільчаков виграв срібло © wrestlingua.com
Загалом українці здобули 11 медалей.

Представники збірної України з греко-римської боротьби виграли дві медалі на чемпіонаті Європи у хорватському Загребі.

Срібло у вазі до 82 кг виграв Ярослав Фільчаков, який пробився у фінал і програв чинному чемпіону світу Бурхану Акбудаку з Туреччини.

Ще один українець Парвіз Насібов, який є срібним призером Олімпіади в Токіо, здобув бронзу у вазі до 67 кг, здолавши румуна Міхая Міхута.

Збірна України завершила ЧЄ на четвертому місці у медальному заліку. На рахунку українців 11 медалей – 3 золота, 4 срібла та 4 бронзи. У вільній боротьбі чоловіки виграли 3 медалі (1 золото, 2 бронзи), а жінки – 6 медалей (2 золота, 3 срібла, 1 бронза).

Раніше повідомлялося про те, що Україна виграла перше золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьби за останні десять років.