Україна виграла чотири медалі у другий день змагань на Паралімпіаді-2024

Україна виграла чотири медалі у другий день змагань на Паралімпіаді-2024 Наталія Кобзар © paralympic.org.ua
Пловець Комаров приніс збірній перше золото.

У другий день літньої Паралімпіади-2024 у Парижі українські параатлети вибороли чотири медалі.

Український плавець із Маріуполя Олександр Комаров, який у перший день став бронзовим призером на дистанції 200 метрів вільним стилем, у другий день з паралімпійським рекордом став чемпіоном на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S5.

Також було завойовано ще три срібла. Другою на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S5 стала плавчиня Ірина Пойда, для якої це вже друга срібна нагорода.

Також відзначились легкоатлети. Другим у метанні списа у класі F38 став Владислав Білий, а Наталія Кобзар посіла друге місце у бігу на 200 метрів у класі T37.

Загалом на рахунку України вже вісім медалей – 1 золота, 5 срібних та 2 бронзові. Команда займає 13-те місце в медальному заліку.

Раніше повідомлялося про те, що український паралімпієць відійшов від росіянина на церемонії нагородження.