Україна увійшла до топ-10 медального заліку ЧС-2022 з водних видів спорту

Україна увійшла до топ-10 медального заліку ЧС-2022 з водних видів спорту Україна посіла підсумкове восьме місце © НОК України
Українці провели успішний турнір.

У Будапешті завершився чемпіонат світу-2022 з водних видів спорту.

Україна увійшла до топ-10 медального заліку ЧС-2022. Українські спортсмени у столиці Угорщини вибороли 10 медалей (2 золота, 6 срібла, 2 бронзи), посівши підсумкове восьме місце.

В артистичному плаванні Україна виграла 2 золоті та 5 срібних медалей, у плаванні дві бронзові нагороди завоював Михайло Романчук, а Софія Лискун та Олексій Середа стали срібними призерами у стрибках у воду у синхрон-міксті (вежа 10 м).

До топ-5 медального заліку ЧС увійшли США, Китай (по 18 золотих медалей), Італія, Австралія та Канада.

Зазначимо, що Україна випередила у медальному заліку такі традиційно сильні збірні у водних видах спорту, як Німеччина, Угорщина та Велика Британія.

Раніше повідомлялося про те, що Україна виборола історичну медаль у синхронних стрибках у воду.