Україна розгромила Вірменію у Лізі націй

Україна розгромила Вірменію у Лізі націй Малиновський забив перший гол у матчі © УАФ
Українці перемогли у домашньому матчі у Польщі.

У суботу, 11 червня, у польському місті Лодзь у рамках свого другого матчу нового сезону Ліги націй зустрічалися збірні України та Вірменії.

Поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь української збірної. Українці на правах фаворита грали першим номером та вирішили всі свої питання у другому таймі.

Практично вся загроза виходила від далеких ударів Малиновського, котрий у другому таймі досяг своєї мети – гравець "Аталанти" точно в кут поклав м'яч з лінії штрафного майданчика.

Другий гол забив Караваєв, який класним пострілом закрутив круглого у дальній кут, а третій улетів у ворота Вірменії після рикошету захисника гостей на Миколенка.

Україна - Вірменія - 3:0

Голи : Малиновський, 61, Караваєв, 76, Миколенко, 86.

Зазначимо, що українці не мали можливості зіграти домашній матч на своїй арені через повномасштабне вторгнення Росії до нашої країни, тому приймала Вірменію команда Петракова на Муніципальному стадіоні ЛКС у польському місті Лодзь.

У першому матчі нового сезону Ліги націй Україна обіграла на виїзді Ірландію з рахунком 1:0, а переможним голом відзначився Віктор Циганков.

Раніше збірна України програла Уельсу та не змогла пробитися на чемпіонат світу-2022.