Україна пройшла Шотландію у плей-офф кваліфікації на ЧС-2022

Україна пройшла Шотландію у плей-офф кваліфікації на ЧС-2022 Україна перемогла у Глазго © УАФ
Українцям залишився один крок до Мундіалю.

1 червня збірна України провела матч у Глазго на стадіоні "Хемпден Парк" проти Шотландії у рамках півфіналу плей-офф відбору на чемпіонат світу-2022.

Спочатку поєдинок мав відбутися 24 березня, проте його було перенесено через військове вторгнення Росії в Україну.

Сам поєдинок завершився перемогою української команди із рахунком 3:1. У першому таймі Ярмоленко після шикарної передачі Малиновського елегантно перекинув кіпера господарів, а на початку другої половини поля Яремчук головою точно направив круглого у сітку.

У середині другого тайму українці втомилися, а шотландці почали продавлювати нашу оборону та загрожувати воротам Бущана.

На 79-й хвилині їм все ж таки вдалося забити гол - не встиг з лінії воріт винести м'яч Степаненко, після того, як Бущан невдало зіграв на перехопленні з правого флангу, а потім не врятував від добивання Макгрегора.

Після цього Шотландія влаштувала справжню облогу наших воріт, але українські футболісти зуміли вистояти і наприкінці вибігти в контратаку і забити - 3:1.

Шотландія – Україна – 1:3

Голи: Макгрегор, 79 – Ярмоленко, 32, Яремчук, 49, Довбик, 90.

Шотландія: Гордон, Гікі, Мактоміней, Генлі, Купер (Гендрі, 68), Робертсон, Гілмор (Армстронг, 68), Макгрегор, Макгінн, Адамс, Дайкс (Крісті, 46).

Україна: Бущан, Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Степаненко (Сидорчук, 90+3), Маліновський (Шапаренко, 72), Зінченко, Ярмоленко (Зубков, 78), Яремчук (Довбик, 78), Циганков (Мудрик, 72).

Таким чином, 5 червня Україна зіграє у фіналі відбору на ЧС-2022 на виїзді проти команди Уельсу.

Якщо збірна України зможе пройти Уельс, то у Катарі зіграє у групі B із командами Англії, США та Ірану.

Чемпіонат світу в Катарі пройде з 21 листопада по 18 грудня 2022 року в семи містах: Досі, Лусаїлі, Аль-Вакре, Аль-Хоре, Аль-Райані, Умм-Салалі та Мадінат-аш-Шамалі.

Раніше повідомлялося про те, що футболіст збірної України вибачився за фото з російським співаком.