Збірна України зіграла внічию з хорватською "Рієкою" у товариському матчі

Збірна України зіграла внічию з хорватською Збірна України готується до гри із Шотландією © УАФ
Українці провели черговий контрольний поєдинок.

18 травня збірна України з футболу провела товариський матч у Хорватії проти клубу "Рієка".

Українці вийшли вперед на 24 хвилині, коли Буяльський скинув м'яч Гармашу, а той гарно пробив у дотик.

Хорвати змогли зрівняти рахунок на 37-й хвилині - Вук пробив у дальню стійку, після чого підхопив м'яч і віддав пас уздовж воріт на Дрміча, якому залишалося підставити ногу - 1:1.

Надалі команди обмінялися низкою небезпечних моментів, але визначити переможця так і не вдалося.

"Рієка" - Україна - 1:1

Голи: Дрміч, 37 - Гармаш, 23

Україна: Бущан (Різник, 46), Конопля, Бондар, Сирота, Качараба, Сидорчук, Зубков (Мудрик, 79), Гармаш, Буяльський, Сікан (Циганков, 79), Довбик (Бєсєдін, 46)

Огляд матчу

Відео голу Гармаша

Нагадаємо, що команда Олександра Петракова продовжує підготовку до матчу із Шотландією у рамках півфіналу плей-офф відбору на чемпіонат світу-2022. Поєдинок відбудеться 1 червня.

Для збірної України це вже третій товариський матч після початку тренувального збору. У першому українці обіграли "Боруссію" Менхенгладбах (2:1), а в другому - "Емполі" (3:1).

"Рієка" - Україна: повне відео матчу