Україна не програла Німеччині у товариському поєдинку

Команди не порадували вболівальників голами.

У понеділок, 3 червня, у Нюрнберзі на стадіоні "Макс-Морлок-Штадіон" у рамках футбольного товариського матчу зустрічалися національні збірні Німеччини та України.

Перший тайм виправдав назву товариського матчу. Команди не поспішали, особливо не загрожували голкіперам та грали спокійно. Німці очікувано більше володіли м'ячем, більше били, але й Україна огризалася на контратаках – Яремчук двічі пробив у площину воріт.

У другому таймі господарі підняли темп і збільшилася кількість небезпечних ударів у площину воріт Анатолія Трубіна. Підопічні Реброва зуміли вистояти і знову кілька разів небезпечно вибігли у контратаки, але реалізувати їх не зуміли – 0:0

Німеччина – Україна – 0:0

Німеччина: Ноєр, Кімміх, Антон, Та (Кох, 59), Міттельштедт, Гюндоган (Фюріх, 46), Андріх (Павлович, 71), Мусіала (Беєр, 59), Гросс, Вірц (Ундав, 46), Гаверц (Мюллер, 59)

Україна: Трубін, Конопля (Тимчик, 80), Забарний, Сваток, Матвієнко, Зінченко, Степаненко (Бражко, 63), Шапаренко (Судаков, 63), Циганков (Ярмоленко, 63), Мудрик (Зубков, 63), Яремчук (Довбик, 76)

Попередження: Степаненко.

Відеоогляд матчу можна подивитися за посиланням.

Цей матч став першим спарингом для підопічних Реброва у рамках підготовки до фінальної частини Євро-2024.

Після гри з німцями збірна України 7 червня зіграє з Польщею, а 11 червня зустрінеться із командою Молдови.

Раніше Ребров оголосив заявку збірної України на товариські матчі до Євро-2024.