УАФ створила службу боротьби з махінаціями в українському футболі

Поділитися
УАФ створила службу боротьби з махінаціями в українському футболі Андрій Давиденко © УАФ
Питання чесної гри контролюватиме спеціальний орган.

Українська асоціація футболу (УАФ) утворила Службу внутрішніх розслідувань протиправної поведінки учасників футбольних змагань.

Про це повідомив офіційний сайт УАФ.

Службу очолив 38-річний фахівець Андрій Давиденко. У минулому він багато років працював у правоохоронних органах та має досвід співпраці з футбольною асоціацією з питань боротьби з впливом на результати матчів.

При цьому жодних деталей щодо планів роботи нового органу не повідомляється.

Нагадаємо, у січні новим президентом УАФ було обрано Андрія Шевченка.

Одним із рішень нового керівника стало призначення Катерини Монзуль новою головою суддівського комітету. Також було ухвалено рішення про проходження арбітрами поліграфа.

При цьому керівником Комітету з етики та чесної гри УАФ був італієць Франческо Баранка, який у коментарі ЗМІ повідомив про звільнення після восьми років роботи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 2
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Vitalii Rudenko
17 Квiтня 2024, 18:29
На це питання треба подивитися з правової точки зору та з точки зору громадянина, який залишився в Україні, добровольцем пішов воювати з ворогом, захопив у ворога зброю… Я так розумію, що ця патріотична людина вже нагороджена високою відзнакою України?? Та ні.. 11 прокурорів, намагаються посадити добровольця, який у квітні 2022 року, під час боїв на Чернігівщині, захопив російські боєприпаси (112 патронів, постріли ОФЗ та ручну осколкову гранату Ф-1). Законі України «Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України» посилається на статтю 65 Конституції України, згідно з якою захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є обов’язком громадян України. Далі у цьому Законі зазначено що, у період дії воєнного стану громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (далі - цивільні особи), можуть брати участь у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації та/або інших держав, у тому числі отримати вогнепальну зброю і боєприпаси до неї… Також: Стаття 2. Застосування цивільними особами вогнепальної зброї, отриманої відповідно до цього Закону, здійснюється аналогічно до застосування зброї військовослужбовцями під час виконання ними завдань щодо відсічі збройної агресії проти України в порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України. Стаття 3. Цивільні особи зобов’язані здати отриману ними вогнепальну зброю і невикористані боєприпаси до неї до органів Національної поліції України не пізніше 10 днів після припинення або скасування дії воєнного стану в Україні. Тобто, після припинення або скасування дії воєнного стану в Україні - цей та ІНШИ тисячі і тисячі добровольців здадуть зброю. Зверніть на слово – тисячі добровольців, захисників!! Захистять свою країну та здадуть зброю. Це з правової точки зору. З точки зору громадянина – шановні прокурори!! Давайте будемо дотримуватися Закону, і, найголовніше – захистимо свою Державу!! З повагою!
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі