У Польщі відмовилися організовувати матчі "Шахтаря" в Лізі чемпіонів

Поділитися
У Польщі відмовилися організовувати матчі © ФК Шахтер
Стосується це одного польського міста.

Президент польської "Вісли" Ярослав Крулевський повідомив про те, що не буде організовувати наступного сезону домашні матчі "Шахтаря" в Лізі чемпіонів у Кракові.

"Після чотирьох складних років, а до того — важкої боротьби за власне існування, "Вісла" та її команда повинні зосередитися насамперед на власних справах. Організація додаткових матчів потребуватиме величезної кількості роботи, енергії та ресурсів, а на "Віслу" і без того чекає винятково складний рік".

Далі президент "Вісли" зазначив, що "Шахтарю" ніхто не забороняє виступати на стадіоні Генріка Реймана, однак тепер клубам потрібно домовитися з міською владою Кракова:

"Звичайно, переговори із містом щодо використання стадіону можливі, а отже, проведення матчів на стадіоні також не виключено. Однак ми не братимемо участі в організації матчів у якості оператора дня гри", — написав Крулевський в X.

Нагадаємо, через повномасштабне вторгнення РФ в Україну "Шахтар" спочатку проводив єврокубкові матчі в польській Варшаві, у німецьких Гамбурзі та Гельзенкірхені, а минулого сезону грав у Кракові.

Раніше повідомлялося про те, що гол футболіста "Шахтаря" визнано найкращим за підсумками сезону в Лізі конференцій.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі