У фіналі клубного чемпіонату світу "Баварія" зіграє з марокканською сенсацією

Змагання найкращих клубів світу не обійшлися без несподіванок - команда з африканського континенту зуміла здолати законодавців футбольної моди з Бразилії.

У фіналі клубного чемпіонату світу, який цими днями проходить у Марокко, мюнхенська "Баварія" зіграє з однією з головних сенсацій змагань, місцевим клубом "Раджа Касабланка".

Господарі турніру несподівано у півфіналі перемогли бразильський "Атлетіко Мінейру" з рахунком 3:1. "Раджа" вийшла вперед на 51-й хвилині після точного удару Мухссіна Яжура, однак за 13 хвилин красивий м'яч зі штрафного забив знаменитий Роналдінью - 1:1.

Нагадаємо, що "Атлетіко" стало переможцем Кубка Лібертадорес-2012/13 - турніру кращих клубів Південної Америки.

Перемогу марокканцам принесли голи Мосіна Мутуалі, що реалізував на 84-й хвилині суперечний пенальті, і Вівьєна Мабіде, який відзначився вже у доданий час.

Марракеш (Марокко)

Клубний чемпіонат світу

1/2 фіналу

"Раджа Касабланка" (Марокко) - "Атлетіко Мінейру" (Бразилія) - 3:1 (0:0)

Голи: Іажур, 51 (1:0). Роналдінью, 63 (1:1). Мутауалі, 84 - з пенальті (2:1). Мабіде, 90+4 (3:1).

"Раджа Касабланка": Аскрі, Ульхадж, Ель-Хашимі, Бенламалем, Карруши, Ерракі, Хафіді (Канда, 76), Штібі (Мабиде, 56), Мутауалі, Геї, Іажур (Кулібалі, 87).

"Атлетіку Мінейру": Віктор, Леонарду Сілва, Ревер, Лукас (Александру, 85), Маркос Роша (Луан, 63), П'єр, Жозуе, Фернандінью, Роналдінью, Жо, Тарделлі.

Попередження: Ревер, 83.

Суддя: Веласко Карбальо (Іспанія).

Тепер у фіналі "Раджа Касабланка" пройде випробування безсумнівно найкращим у році, що минає, колективом із Мюнхена. Нагадаємо, напередодні "Баварія" не зазнала проблем при зустрічі з китайським "Гуаньчжоу Евергранд" - 3:0.

Зазначимо, що вирішальний матч клубного чемпіонату світу відбудеться 21 грудня.

Нагадаємо, що у 2012 році переможцем світової першості серед клубів став бразильський "Корінтіанс", який обіграв у фіналі англійський "Челсі" 1:0.

Раніше повідомляли, що у Марокко вперше в історії офіційних турнірів ФІФА арбітрам було дозволено використовувати балони зі зникаючою фарбою для створення стінки під час штрафних ударів, що мало полегшити вирішення суперечних ситуацій. !zn

Франк Рібері перемістився в аутсайдери перегонів за "Золотий М'яч"

Англієць Ріо Фердинанд задовольнить марнославство футболістів за допомогою "футбольного " Оскара"