Тіте залишив посаду головного тренера збірної Бразилії після сенсаційного вильоту з ЧС-2022

Тіте залишив посаду головного тренера збірної Бразилії після сенсаційного вильоту з ЧС-2022 Тіте очолював Бразилію з 2016 року © cbf.com.br
Фахівець планував свою відставку ще до Мундіалю.

Головний тренер збірної Бразилії Тіте залишив свою посаду після поразки у чвертьфіналі чемпіонату світу-2022 з футболу у Катарі.

Спеціаліст повідомив про це на прес-конференції після матчу з Хорватією, у якому європейці перемогли у серії пенальті (1:1, 4:2).

"Мій цикл завершено. Я говорив про це ще півтора роки тому і дотримуюсь слова. Є інші професіонали, які можуть мене замінити", – цитує Тіте Daily Mail.

61-річний фахівець очолив Бразилію у 2016-му році та привів команду до перемоги на Копа Америка у 2019-му. При цьому головне завдання тренер не виконав – на Мундіалі 2018 рогу бразильці також вилетіли у чвертьфіналі після поразки від Бельгії (1:2).

Раніше повідомлялося про те, що Федерація футболу Іспанії звільнила головного тренера збірної після вильоту з ЧС-2022.