Суперник київського "Динамо" в Лізі чемпіонів оновив клубний антирекорд

Суперник київського "Динамо" в Лізі чемпіонів оновив клубний антирекорд "Челсі" переживає важкі часи © football.ua
Лондонський "Челсі" продовжує переживати серйозну кризу в першій половині поточного сезону.

Вчора, 24 жовтня, лондонці зазнали поразки від "Вест Хема" з рахунком 1:2, а даний результат оновив клубний антирекорд. Вперше у своїй історії "Сині" набрали лише 11 очок у 10 матчах на старті сезону Прем'єр-ліги.

Зараз команда Жозе Моуріньо займає 15-ту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Англії. При цьому все сильніше хитається крісло під головним тренером. У вчорашньому поєдинку португалець був видалений після спроби зайти в кімнату арбітрів в перерві між таймами. Крім того, "Особливий" проігнорував післяматчеву прес-конференцію, заявивши напередодні, що більше не має наміру підтримувати дружні стосунки з журналістами після того, як в мережі з'явилося відео з його прогулянкою по західному Лондону.

Відзначимо, що "Челсі" виступає в одній групі з київським "Динамо" в Лізі чемпіонів. У третьому турі групового етапу чемпіони України приймали команду Моуріньо в столиці, а матч завершився нульовою нічиєю.