Швейцарія і Вельс зіграли внічию на Євро-2020

Швейцарія і Вельс зіграли внічию на Євро-2020 Команди не виявили переможця © uefa.com
У групі A завершився перший тур.

12 червня в азербайджанському Баку в рамках 1-го туру групи A Євро-2020 зустрічалися збірні Вельсу і Швейцарії.

Команди показали досить видовищний футбол, створивши достатню кількість гольових моментів і завершивши зустріч з рахунком 1:1.

Всі голи були забиті головою і в другому таймі - спочатку Емболо вивів швейцарців вперед, а за 15 хвилин до кінця зустрічі нічию Вельсу приніс Мур.

Вельс - Швейцарія - 1:1

Голи: Мур, 74 - Емболо, 49.

Уельс: Уорд, К. Робертс, Родон, Девіс, Мефам, Моррелл, Аллен, Ремсі (Ампаду, 90+3), Бейл, Мур, Джеймс (Брукс, 75).

Швейцарія: Зоммер, Аканжі, Елведі, Шер, Мбабу, Джака, Фройлер, Родрігес, Шакірі (Закарія, 66), Емболо, Сеферович (Гаврановіч, 84).

Попередження: Мур - Шер, Мбабу.

Нагадаємо, що в матчі-відкритті Євро-2020 в цій групі Італія розгромила Туреччину з рахунком 3:0. Континентальна першість триватиме до 11 липня.

Вперше в 60-річній історії чемпіонату Європи фінальний турнір пройде по всьому континенту. Поєдинки відбудуться в Лондоні, Мюнхені, Севільї, Санкт-Петербурзі, Баку, Римі, Бухаресті, Копенгагені, Будапешті, Глазго і Амстердамі.

Раніше повідомлялося про те, що збірна Італії встановила рекорд матчів відкриття чемпіонатів Європи.

Підписуйтесь на телеграм-канал ZN.UA про Євро-2020 .