"Шахтар" пропустив шість голів від "Боруссії" в матчі Ліги чемпіонів

"Шахтар" був розгромлений в матчі без глядачів © ФК Шахтер
Донеччани без шансів програли в столиці України.

3 листопада в Києві на НСК "Олімпійський" в рамках 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів зустрічалися донецький "Шахтар" і "Боруссія" Менхенгладбах.

Український клуб провалив домашній поєдинок. Початок матчу вийшов катастрофічним для донеччан. Німці агресивно пресингували і потужно атакували, забивши за перший тайм чотири голи.

"Шахтар" раз по раз провалювався в захисті, а в атаці нічого не міг зробити з відмінно підготовленим до матчу суперником.

У другому таймі Каштру поміняв Тайсона, Антоніо і Марлоса на Мораеса, Патріка і Коваленка, але гра не змінилася.

Гладбах продовжив атакувати і забив п'ятий і шостий гол у ворота Трубіна, скориставшись черговими помилками оборони "гірників". Відзначимо, що героєм зустрічі став футболіст гостей Плеа, який оформив хет-трик.

"Шахтар" - "Боруссія" М - 0:6

Голи: Плеа, 8, 27, 79, Бондар, 17 (автогол), Бенсебаіні, 43 Штіндль, 64.

"Шахтар": Трубін, Додо, Бондар, Хочолава, Корнієнко, Майкон (Степаненко, 69), Маркос Антоніо (Алан Патрік, 46), Марлос (Коваленко, 46), Соломон, Тете, Тайсон (Мораес, 46).

"Боруссія" М: Зоммер, Лайнер (Ланг, 82), Елведі (Янчке, 82), Гінтер, Бенсебаіні, Крамер, Нойхаус, Хофманн (Лазаро, 74), Штіндль (Вольф, 69), Тюрам, Плеа (Траоре, 82 ).

Попередження: Хочолава, Соломон - Ланг.

Таким чином, "Боруссія" набрала п'ять очок і тепер випереджає донеччан на один набраний пункт.

Нагадаємо, "Шахтар" розпочав груповий етап перемогою над "Реалом" на виїзді з рахунком 3:2. У другому турі "гірники" зіграли внічию з італійським "Інтером" - 0:0. "Боруссія" розійшлася миром з "Інтером" і "Реалом" - обидва рази з рахунком 2:2.

Наступний матч в групі ЛЧ "Шахтар" проведе також проти "Боруссії", але вже в Німеччині. Поєдинок запланований на 25 листопада.

Раніше повідомлялося про те, що суперник "Шахтаря" по Лізі чемпіонів подумав, що зіграє в Донецьку.