"Шахтар" програв "Марселю" та вилетів з Ліги Європи

© EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Донеччани завершили виступи у єврокубках.

22 лютого донецький "Шахтар" зустрічався в гостях з "Марселем" у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

Поєдинок на "Велодромі" завершився перемогою французів з рахунком 3:1. У першій грі було зафіксовано нічию 2:2, тому "гірники" вилетіли з турніру.

Вже на початку поєдинку Егіналду заробив пенальті, а Судаков впевнено переграв голкіпера та вивів "Шахтар" уперед. Однак на 23-й хвилині "Марсель" провів гольову атаку і зрівняв рахунок – Обамеянг переграв Різника і став найкращим бомбардиром в історії Ліги Європи з 31 голом.

Надалі "Марсель" володів ініціативою та зміг її реалізувати вже у другому таймі. На 74-й хвилині Сарр, який вийшов на заміну, скористався помилкою Матвієнка і точно пробив у дотик. Крапку на 81-й хвилині поставив Кондогбія, коли добив м'яч на дальній стійці після невдалого перехоплення від Степаненка.

"Марсель" – "Шахтар" – 3:1

Голи: Обамеянг, 23, Сарр, 74, Кондогбія, 81 – Судаков, 12 (з пенальті)

"Марсель": Лопес, Клосс, Мбемба, Мейте, Жиго, Мерлен, Унаї (Верета, 64), Кондогб'я, Аріт (Согло, 90+4), Мумбанья (Сарр, 64), Обамеянг (Ндіає, 85)

"Шахтар": Різник, Конопля, Ракіцький, Матвієнко, Азаров (Педріньйо, 84), Степаненко (Невертон, 83), Зубков (Швед, 84), Бондаренко (Криськів, 84), Судаков, Егіналду, Сікан (Траоре, 85)

Попередження: Жиго – Егіналду, Конопля, Матвієнко, Степаненко, Ракіцький

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

"Шахтар" завершив єврокубковий шлях у нинішньому сезоні, а "Марсель" вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи.

Раніше повідомлялося про те, що Левандовський побив рекорд Мессі в Лізі чемпіонів.