"Шахтар" мінімально обіграв "Динамо" у центральному матчі УПЛ

© ФК Динамо
Українські гранди зіграли у чемпіонаті.

У п'ятницю, 3 листопада, у Києві на стадіоні "Динамо" імені Лобановського в рамках 13 туру української Прем'єр-ліги "Динамо" приймало донецький "Шахтар".

Поєдинок завершився мінімальною перемогою донеччан із рахунком 1:0. Перший тайм активніше провели кияни, більше володіючи м'ячем та більше створюючи загроз воротам Різника.

Другий тайм розпочався із забитого голу "Шахтаря" - Зубков після розрічаючої передачі Невертона пробив точно поміж ніг Бущана.

Команда Луческу спробувала відігратись, проте кілька своїх моментів реалізувати не зуміла – 0:1.

"Динамо" – "Шахтар" – 0:1

Гол: Зубков, 53.

"Динамо": Бущан, Дубінчак, Дячук, Попов, Тимчик, Бражко, Шепелєв, Волошин (Пономаренко 88), Шапаренко (Царенко 83), Караваєв, Беніто (Супряга 83)

"Шахтар": Різник, Азаров (Ракіцький 34), Матвієнко, Бондар, Конопля, Криськів, Степаненко, Невертон (Назаріна 76), Судаков, Зубков (Гочолеішвілі 76), Сікан (Келсі 90+3)

Попередження: Шепелєв, Дячук, Шапаренко, Дубінчак – Криськів, Матвієнко, Гочолеішвілі, Бондар.

"Шахтар" посідає третє місце в УПЛ (24 очки у 11 матчах), а у "Динамо" 16 очок у 10 матчах та сьома позиція.

Раніше повідомлялося про те, що Луческу буде звільнено, якщо "Динамо" програє "Шахтарю".